ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Co zyskasz pomagając innym?

1. SATYSFAKCJA – Bezinteresowne pomaganie innym to nieograniczona duma z samego siebie. Wolontariat sprawia, że każdy czuje się lepszym i bardziej wartościowym człowiekiem.

2. WZMACNIANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI W SPOŁECZEŃSTWIE – Pomagając pokazujemy, że razem można osiągnąć więcej, można coś zmienić, poprawić, stworzyć. Razem można komuś pomóc i sprawić, że jego życie stanie się lepsze. Bycie wolontariuszem pokazuje wszystkim ludziom dookoła, że warto pomagać.

3. ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA – Niezależnie od tego, na czym polega wolontariat zdobywamy doświadczenie. Możemy się nauczyć czegoś nowego lub pokazać innym to, w czym my jesteśmy najlepsi. Wolontariat pozwala zdobywać nowe doświadczenia zawodowe i rozwijać kompetencje.

4. NOWE ZNAJOMOŚCI – Wolontariat to przede wszystkim kontakt z ludźmi i budowanie nowych relacji. W ten sposób możemy poznać nowego przyjaciela, szefa, współpracownika.

Nasze zasady

“Każdy ma coś, co może dać innym.”

Zapraszamy do naszej fundacji wszystkich wolontariuszy, którzy chcieliby poświęcić swój wolny czas na pomoc chorym. Nie ważne ile masz lat i czym się na co dzień zajmujesz. Czekamy właśnie na Ciebie!

Jak aplikować?

Kiedy otrzymamy zgłoszenie i zapoznamy się z nim, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów współpracy...

Jeśli pozytywnie rozpatrzymy Twój wniosek zostaniesz zaproszony na szkolenie

Po przebytym szkoleniu zostanie Ci przydzielony Twój podopieczny

Możesz zacząć czerpać radość z pomagania najbardziej potrzebującym

Formularz zgłoszeniowy

Urodziny:

Miejsce nauki / pracy:

Czy pracowałeś już jako wolonatiusz:

TAKNIE
Czy miałeś wcześniej kontakt z chorymi onkologicznie?

TAKNIE

W jakich dniach dysponujesz czasem:

Pn.Wt.Śr.Czw.Pt.Sb.Nd.

Informacje dodatkowe:


 Wyrażam zgodę  Nie wyrażam zgody , na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie złożone za pośrednictwem formularza.
 Wyrażam zgodę  Nie wyrażam zgody , na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazywania mi informacji handlowych, marketingu, usług i produktów podmiotów trzecich (partnerów Fundacji EQUUS).
 Wyrażam zgodę  Nie wyrażam zgody , na otrzymywanie od Fundacji EQUUS za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej), informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j.: Dz.U. 2017, poz. 1219 ze zm.).