Aktualizacja 17.09.2018

 

Kochani bardzo dziękujemy za tak miłe, i serdeczne słowa dla Tomka .To bardzo ważne ,że ma wokół siebie tak dobrych ludzi ,czasami wystarczy jedno słowo i świat wydaje się lepszy mimo trudów i nieustającej walki z chorobą.
Z bieżących informacji na temat stanu zdrowia Tomka wiemy że, w zeszły piątek miał mieć podaną kolejną dawkę chemii, jednak ze względu na słabe wyniki musi czekać do kolejnego piątku . Głęboko wierzymy ,ba jesteśmy pewni że zregeneruje siły i wygra tą walkę.
Prosimy Was o wsparcie finansowe, które umożliwi Tomkowi dalszą walkę o życie. Wiemy, że On nigdy się nie podda. Wszelkie zgromadzone środki zostaną przekazane na koszty związane z leczeniem Tomka, który od ponad roku nie jest zdolny do pracy. W związku z tym, że zawsze był zatrudniany na czas określony nie przysługuje mu żadne wynagrodzenie czy zasiłek chorobowy.
Wysokie koszty leków, suplementów nowotworowych i dojazdów z domu do szpitali dotychczas były pokrywane z oszczędności. Z całego serca prosimy Was o pomoc dla Tomka.