Aktualizacja: 12.07.2018

Nasz dzielny Maksiu jest na obozie rehabilitacyjnym . Oto pare słów od Jego dzielnej mamy : „ Dziś na turnusie rehabilitacyjnym w Zabajce 2, na zajęciach z terapii zajęciowej Maksiu wykonał laurkę z serduszkiem, by podziękować Pani i Fundacji Equus za wsparcie i wielkie pomocne serca. Na załączonych zdjęciach widać jego pracę i zaangażowanie. Oprócz tego wysyłam zdjęcia z innych zabiegów: kinezyterapii, hipoterapii, aktywizacji ruchowej, magnetostymulacji, naświetlania lampą bioptron, zajęć z logopedą. Poza tym Maksiu ma biomasaże, masaż suchy, osteopatię, chiropraktykę, terapię ręki oraz ,,pająka “.9-go lipca Maksiu miał również muzykoterapię indywidualną, odwiedził nas teatrzyk. Na terenie ośrodka znajdują się alpaki. Bardzo dziękujemy serdecznie jeszcze raz i pozdrawiamy ze Złotowa.” Dziękujemy za piękne słowa i serdecznie pozdrawiamy ??

Poniżej przedstawiamy fotorelacje z obozu . Pamietajmy aby rehabilitacja Maksia odnosiła sukcesy potrzebne są 5-6 wyjazdów rocznie .Koszt jednego wyjazdu to około 6 tysięcy zł .

Jeśli chcesz wspomóc Maksa, możesz to uczynić poprzez wpłatę na Jego konto indywidualne: 23 1140 2004 0000 3802 7877 3871 .