Rak chce odebrać mi pasję i rodzinę.
Pomóż mi z nim wygrać!

“Pasja i zadowolenie idą ze sobą w parze, a bez nich każde szczęście jest chwilowe, nie ma bowiem bodźca który by je podtrzymywał.” Pan Grzegorz Wojtasiak ma 49 lat , zdiagnozowano u niego raka trzustki. Jego największą miłością i pasją są psy Husky. Jest Mistrzem Polski w wyścigach psich zaprzęgów i szóstą najlepszą w tej dyscyplinie osobą na świecie. Wspólnie z żoną prowadzi fundację na rzecz ochrony zwierząt Sfora Husky, która zajmuje się ratowaniem ras północnych. Jak mówi jego żona “Psy, które są pod naszą opieką trzymają go przy życiu”. W tej chwili niestety jest zbyt słaby, aby uczestniczyć w jeździe psim zaprzęgiem. Z tego tytułu specjalnie dla niego na niektórych zawodach organizowane są konkurencje Happy Dog dla starszych psów, aby Pan Grzegorz mógł pokonać krótki dystans, wymagający mniejszego wysiłku ze starszym psem. Prywatnie Pan Grzegorz wraz z żoną wychowuje syna Marcela, który ma 8 lat i tak jak tata startuje w psich zaprzęgach na zawodach w konkurencjach dla dzieci. Marcel jest jeszcze dzieckiem, a Pan Grzegorz chciałby mu jeszcze bardzo wiele pokazać, nauczyć, doświadczyć. Jak każdy ojciec chciałby pokazać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Choroba mu to uniemożliwia. Jest coraz chudszy i coraz słabszy. Chorobę u Pana Grzegorza zdiagnozowano 10 stycznia. Lekarze wstępnie podejrzewali żółtaczkę, później jednak stwierdzili, że kamień zapchał drogi żółciowe. Po wykonaniu rezonansu okazało się to, co najgorsze. Zdiagnozowano raka trzustki.

Obecnie jedyne, co można zrobić to czekać. Czekać na wyniki badań i decyzję, czy Pan Grzegorz zostanie poddany leczeniu chemią, czy naświetlaniem.
Aktualnie potrzebujemy zebrać sporą kwotę na suplementację. W związku z tym, że Pan Grzegorz jest coraz słabszy, potrzebuje wyspecjalizowanych leków wzmacniających. Dodatkowo konieczne są wizyty u prywatnych lekarzy oraz dojazdy do nich w różnych zakątkach kraju. Każda złotówka pozwoli też na uzbieranie większej kwoty na późniejsze leczenie, które będzie niosło za sobą bardzo duże koszty. Nie pozwólmy, aby historia Pana Grzegorza zakończyła się zbyt szybko …

NAJNOWSZE INFORMACJE OD GRZEGORZA:

“Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia czyjś świat.”

Honorujemy przelewy tradycyjne:
39 1140 2004 0000 3102 7788 6764
IBAN: PL39 1140 2004 0000 3102 7788 6764

Płatności SMS 0bsługuje:

Usługa : Pomóż podopiecznym fundacji Equus.
Aby otrzymać kod dostępu wyślij sms o treści
PGJ.ZXXA na numer 7255
Koszt wysłania SMS : 2,46 PLN z VATPotwierdź KOD